Четверг, 25 Август 2016 06:46

RAHU MARSS TALLINNAS

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

10-l septembril Eestimaa elanikud koos teiste eurooplastega saavad toetada Sveitsi kodanike nende initsiatiivis – Rahu Marssi läbiviimises Euroopa linnade tänavatel, mille eesmärgiks on rahulolematuse väljendamine seoses Euroopa kasvava militariseerimisega.
Rahu Marssi osalejate kogumine toimub Schnelli pargis Baltijaama vastas alates 11.30 kuni 12.00. Liikumine toimub alates 12.00 kuni 13.00 mööda Nunne tänavat, Pikka, Kinga tänavat Raekoja platsini, siis mööda Kullasseppa, Harju tänavat Vabaduse väljakuni, Meieri treppist üles Komandandi teeni, siis mööda Toompea tänavat Lossi platsini, kus toimub miiting alates 13.00 kuni 14.00.
Selle Marssi eesmärk on lõpetada Euroopa maade hull militariseerimine. Tänapaeval Euroopa kujutab endast üht suurt USA armee polügooni. Tulevase sõja nimel kasvavad tulumaksud, samal ajal aga faktiliselt langevad laste- ja peretoetused, suureneb aga militaareelarve hariduse ja meditsiini arvel.
Keegi aga ei küsi meid, kas meil tõesti on seda sõda vaja. Kas oleme me valmis ohverdada oma elu ja oma laste tuleviku USA finantseliidi eesmärkides?
10. septembril Sveitsi ja teiste Euroopa riikide elanikud oma Rahu Marssiga ütlevad kindel „EI!" USA plaanidele organiseerida Euroopas uue, juba 3-da, maailmasõda. Kui olete nendega nõus, kutsume Teid osaleda Rahu Marssis Tallinnas vaatamata erinevustele rahvuses ja religioonis.

PS

Lähtuvalt Korrakaitseseaduse § 68 lg 3 on Põhja prefektuur registreerinud teate avaliku koosoleku läbiviibimise kohta.

Прочитано 17050 раз Последнее изменение Пятница, 24 Февраль 2017 03:09

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

startupbanner

nkobanner

webbanner

reklamabanner

Други РОДИНЫ

 

sd banner
aliens banner

Интернет каталог Эстонии
Яндекс.Метрика